درباره ما

از اين پس با بهترين و بزرگترين ويترين پوشاك ورزشي در سايت پوشاك ورزشي يوسف جامه با شما خواهيم بود.

مجموعه اي از معتبرترين برند لباس ورزشي كه با ضمانت اصالت كالا ارائه مي شود. اگر به صورت حرفه اي يا آماتوري ورزش مي كنيد يا به تيپ هاي اسپرت علاقه مند هستيد محصولات خود رادر سايت پوشاك ورزشي يوسف جامه خواهيد يافت.

محصولاتي براي تمام اقشارجامعه و رده هاي مختلف سني، شما مي توانيد پوشاك آقايان و بانوان و هر آنچه را كه احتياج داريد اينترنتي و يا تلفني و در كوتاه ترين زمان ممكن در هر كجاي ايران كه هستيد تحويل بگيريد.

كالاهاي مختلفي در گروه هاي مختلف تيشرت، شلوار، گرمكن، كاپشن، پيراهن و شورت فوتبالي، پيراهن و شورت واليبالي، پيراهن و شورت تمريني، لباس دروازباني، جوراب و ساق ورزشي، كوله و ساك ورزشي، دستكش و اكسسوري و.. در سايزبندي و جنس هاي مختلف عرضه شده اند.

توليدي پوشاك ورزشي يوسف جامه از پيشنهاد هاي شما براي توسعه سايت اينترنتي خود استقبال خواهد كرد.

 

هيچ شادي نيست اندر اين جهان

برتر ازديدار روي دوستان

 


 

درباره پوشاك ورزشي يوسف جامه ورزشي ايرانيان 

 

كه رازق تنها بود كردگار

كه اوراست جاويد، اين اقتدار

 

به نام رازقي كه افتتاح كارها از نام اوست.

بيش از 20 سال تجربه ودرك صحيح و نياز بازارو شناخت وآگاهي از آخرين طرح هاي روزجهاني همراه با به كارگيري بهترين و باتجربه ترين نيروهاي انساني و كاركنان صديق به ما كمك كرده تا بتوانيم يوسف جامه را با توجه ويژه به كيفيت طراحي، كيفيت پارچه، كيفيت جزئيات برش ودوخت، كيفيت چاپ وگلدوزي و به مد روز پايه گذاري كرده و فعاليت خود را ادامه دهيم.

ايده و يكي از هدف هاي اصلي يوسف جامه بهبود روز افزون كيفيت و طرح محصولات است كه تنها در صورت برخورداري از دانش و اطلاعات مربوط به ساختار صنعت نساجي و تجربه ارزشمند ديرينه، در كنار اعتماد راسخ براي خلق پوشاك ورزشي با كيفيت و منحصر به فرد قابل دستيابي است. رضايت مشتريان از كيفيت محصولات، از افتخارات ما مي باشد و پشتوانه محكمي براي ادامه فعاليت يوسف جامه (راه) است.

شركت يوسف جامه مفتخر است كه تامين كننده البسه باشگاه هاي پيكان، بانك سرمايه، سايپا، شهرداري اروميه، شركت بادران و تيم هاي كارگري در رشته هاي فوتبال، واليبال، كشتي و... مي باشد.


ملاحظات قانوني (حريم شخصي)

تمامي حقوق مربوط به متن ها، تصاوير، نشانه هاي تجاري كه در اين وب سايت استفاده شده است، متعلق به يوسف جامه مي باشد.

هرگونه استفاده از محتوا سايت يوسف جامه ممنوع مي باشد.

تمامي اطلاعات شخصي مربوط به كاربران، درفايل هاي محرمانه حفظ مي شود.

اطلاعات شخصي ارائه شده از طرف كاربران فقط براي پاسخ به سوالات و يا پرداختن به سفارشات مشتريان عزيز مي باشد.

اطلاعاتي كه توسط كاربران در اختيار يوسف جامه قرار گرفته است، براي بررسي هاي آماري استفاده مي شود.

به كمك اين اطلاعات محصولات خود را مطابق با سليقه و نيازهاي مشتريان طراحي مي نماييم.